Simplify (2.2.0) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Users
hu: Felhasználók

en: Printer-friendly pages
hu: Nyomtatóbarát oldalak

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Locale settings
hu: Helyi beállítások

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Comment settings
hu: Hozzászólás-beküldési beállítások

en: Contact settings
hu: Kapcsolat beállítások

en: Blocks
hu: Blokkok

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: Profiles
hu: Profilok

en: URL path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Domain access
hu: Domén hozzáférés

en: Relations
hu: Kapcsolatok

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Book outline
hu: Könyvvázlat

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Content translation
hu: Tartalom fordítása

en: XML sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Administrative overlay
hu: Adminisztrációs átfedés

en: Promotion options
hu: Közzétételi beállítások
