Simplify (2.2.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Locale settings
hy: Տեղական կարգավորումներ

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն
