Simplify (2.2.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Comment settings
mn: Сэтгэгдэлийн тохиргоонууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах
