Simplify (2.2.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Comments
cs: Komentáře

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Nodes
cs: Uzly

en: Users
cs: Uživatelé

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Locale settings
cs: Místní nastavení

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Contact settings
cs: Nastavení kontaktního formuláře

en: Blocks
cs: Bloky

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: Profiles
cs: Profily

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Relations
cs: Vztahy

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: Promotion options
cs: Možnosti zviditelnění
