Simplify (2.2.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Comments
el: Σχόλια

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: Users
el: Χρήστες

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Locale settings
el: Τοπικές ρυθμίσεις

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Contact settings
el: Ρυθμίσεις επικοινωνίας

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Profiles
el: Προφίλ χρηστών

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: Relations
el: Σχέσεις

en: Book outline
el: Διάρθρωση βιβλίου

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Content translation
el: Μετάφραση περιεχομένου

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: Administrative overlay
el: Διαχειριστικό υπέρθεμα

en: Promotion options
el: Επιλογές προώθησης
