Simplify (2.2.1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: URL alias
hi: यूआरएल उपनाम

en: Nodes
hi: नोड्स

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Locale settings
hi: स्थानिक सेटिंग

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग

en: Comment settings
hi: कमेन्ट की स्थापनायें

en: Contact settings
hi: संपर्क सेटिंग

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Book outline
hi: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Revision information
hi: संशोधन जानकारी

en: Content translation
hi: अंतर्वस्तु अनुवाद

en: Administrative overlay
hi: प्रशासनिक उपरिशायी
