Simplify (2.2.1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Comments
id: Komentar

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: URL alias
id: Alias URL

en: Nodes
id: Node

en: Users
id: Pengguna

en: Authoring information
id: Informasi penulisan

en: Locale settings
id: Pengaturan lokal

en: Menu settings
id: Pengaturan menu

en: Comment settings
id: Pengaturan komentar

en: Contact settings
id: Pengaturan kontak

en: Blocks
id: Blok

en: Profiles
id: Profil

en: URL path settings
id: Pengaturan path URL

en: Relations
id: Relasi

en: Book outline
id: Kerangka buku

en: Revision information
id: Informasi revisi

en: Content translation
id: Penerjemahan konten

en: XML sitemap
id: Sitemap XML

en: Administrative overlay
id: Overlay administrasi

en: Promotion options
id: Pilihan promosi
