Simplify (2.2.1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Comments
it: Commenti

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: URL alias
it: Alias URL

en: Nodes
it: Nodi

en: Users
it: Utenti

en: Authoring information
it: Informazioni sull'autore

en: Locale settings
it: Impostazioni fuso orario

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Comment settings
it: Impostazioni dei commenti

en: Contact settings
it: Impostazioni contatto

en: Blocks
it: Blocchi

en: URL redirects
it: Redirezione URL

en: Profiles
it: Profili

en: URL path settings
it: Impostazioni percorso URL

en: Relations
it: Relazioni

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Book outline
it: Struttura del book

en: Revision information
it: Informazione sulla revisione

en: Content translation
it: Traduzione dei contenuti

en: XML sitemap
it: Sitemap XML

en: Administrative overlay
it: Overlay di amministrazione

en: Promotion options
it: Opzioni di promozione
