Simplify (2.2.1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Comments
sl: Komentarji

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Users
sl: Uporabniki

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Locale settings
sl: Nastavitve lokacije

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: Blocks
sl: Bloki

en: Profiles
sl: profili

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Relations
sl: Relacije

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Content translation
sl: Prevod vsebine
