Simplify (2.2.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Locale settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Contact settings
th: การตั้งค่าข้อมูลการติดต่อ

en: Blocks
th: บล็อค

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Book outline
th: หนังสือ

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Content translation
th: แปลเนื้อหา

en: Promotion options
th: ตัวเลือกโปรโมชั่น
