Simplify (2.2.2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: Nodes
gl: Nodos

en: Users
gl: Usuarios

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Locale settings
gl: Configuración da localización

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Contact settings
gl: Opcións de contacto

en: Blocks
gl: Bloques

en: Profiles
gl: Perfiles

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Relations
gl: Relacións

en: Book outline
gl: índice

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Content translation
gl: Traducción do Contido

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)

en: Administrative overlay
gl: Capa administrativa superposta

en: Promotion options
gl: Opcións de promoción
