Simplify (2.2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Content translation
ml: ഉള്ളടക്ക വിവര്‍ത്തനം
