Simplify (2.2.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Printer-friendly pages
mr: मुद्रण सुलभ पाने

en: Comment settings
mr: प्रतिक्रिया संरचना
