Simplify (2.2.2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Locale settings
my: ဒေသဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ

en: Content translation
my: သတင်းအချက်အလက်များကို ဘာသာပြန်ခြင်း
