Simplify (2.2.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद
