Simplify (2.2.2) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Description
pt: Descrição

en: Comments
pt: Comentários

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Menu link
pt: Link de menu

en: URL alias
pt: Apelido de URL

en: Users
pt: Usuários

en: Printer-friendly pages
pt: Páginas em versão para impressão

en: Authoring information
pt: Informações de autoria

en: Locale settings
pt: Configurações de regionalização

en: Menu settings
pt: Configurações do menu

en: Comment settings
pt: Configurações dos comentários

en: Contact settings
pt: Opções de contato

en: Blocks
pt: Blocos

en: URL redirects
pt: Redirecionamento de URLs

en: Profiles
pt: Perfis

en: URL path settings
pt: Configurações de caminho de URL

en: Relations
pt: Relações

en: Book outline
pt: Estrutura do livro

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Content translation
pt: Tradução do conteúdo

en: Parent link
pt: Link superior

en: Administrative overlay
pt: Sobreposição administrativa

en: Promotion options
pt: Opções de promoção
