Simplify (2.2.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Users
sq: Përdorues

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Locale settings
sq: Rregullimet e gjuhës

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Profiles
sq: Profilet

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Book outline
sq: Struktura e librit

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Content translation
sq: Përkthimi i përmbajtjes
