Simplify (2.2.2) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Description
da: Beskrivelse

en: Comments
da: Kommentarer

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Menu link
da: Menu-link

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Nodes
da: Indhold

en: Users
da: Brugere

en: Printer-friendly pages
da: Printervenlige sider

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Locale settings
da: Lokalitet

en: Menu settings
da: Menu

en: Comment settings
da: Kommentarer

en: Contact settings
da: Kontaktindstillinger

en: Blocks
da: Blokke

en: URL redirects
da: URL-omdirigeringer

en: Profiles
da: Profiler

en: URL path settings
da: Alternativ URL

en: Relations
da: Relationer

en: Meta tags
da: Meta-tags

en: Book outline
da: Indholdsfortegnelse

en: Revision information
da: Versioner

en: Content translation
da: Oversættelse af indhold

en: Parent link
da: Overordnet link

en: Administrative overlay
da: Administrativt overlay

en: Promotion options
da: Indstillinger for forfremmelse
