Simplify (2.2.2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Nodes
fi: Solmut

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Printer-friendly pages
fi: Tulostusystävälliset sivut

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Locale settings
fi: Lokalisoinnin asetukset

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: Contact settings
fi: Yhteydenottoasetukset

en: Blocks
fi: Lohkot

en: URL redirects
fi: Osoiteuudelleenohjaukset

en: Profiles
fi: Profiilit

en: URL path settings
fi: Polkujen asetukset

en: Relations
fi: Suhteet

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Book outline
fi: Kirjan hierarkia

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Content translation
fi: Sisällön kääntäminen

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta

en: Parent link
fi: Isäntälinkki

en: Administrative overlay
fi: Ylläpidollinen päällys

en: Promotion options
fi: Nostovaihtoehdot
