Simplify (2.2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Relations
gu: સંબંધો
