Simplify (2.2.2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ
