Simplify (2.2.2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Nodes
sk: Uzly

en: Users
sk: Používatelia

en: Printer-friendly pages
sk: Zobrazenie odkazov pre tlač

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Locale settings
sk: Lokálne nastavenia

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: Blocks
sk: Bloky

en: URL redirects
sk: URL presmerovania

en: Profiles
sk: Profily

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Content translation
sk: Preklad obsahu

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Parent link
sk: Nadradený odkaz

en: Administrative overlay
sk: Vrstva na správu

en: Promotion options
sk: Možnosti zobrazovania
