Simplify (2.2.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Blocks
ur: بلاکس
