Simplify (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Locale settings
dz: ལོ་ཀེལ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
