Simplify (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Comments
bs: Komentari

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Users
bs: Korisnici

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Locale settings
bs: Postavke lokalizacije

en: Menu settings
bs: Opcije menija

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: Contact settings
bs: Postavke načina za kontakt s Vama

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Profiles
bs: Profili

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: Book outline
bs: Zabilješke knjige

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
