Simplify (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Comments
jv: Komèntar

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Locale settings
jv: Sétingan lokal

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Contact settings
jv: Ngatur kontak

en: Blocks
jv: Blok

en: Profiles
jv: Profil

en: URL path settings
jv: Sétingan URL path

en: Relations
jv: Relasi

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Administrative overlay
jv: Natani overlay
