Simplify (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Comments
oc: Comentaris

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Users
oc: Utilizaires

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Locale settings
oc: Lengas e paramètres regionalas

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Comment settings
oc: Paramètres dels comentaris

en: Contact settings
oc: Paramètres de contacte

en: Blocks
oc: Blòts

en: Profiles
oc: Perfils

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Relations
oc: Relacions

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Book outline
oc: Structure del libre

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Administrative overlay
oc: Avant plan

en: Entity translation
oc: Traduccion d'entitat
