Simplify (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Users
nn: Brukarar

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Locale settings
nn: Lokale innstillingar

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: Contact settings
nn: Kontaktinnstillingar

en: Blocks
nn: Blokkar

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Book outline
nn: Bokstruktur

en: Revision information
nn: Versjonsinformasjon
