Simplify (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Comments
he: תגובות

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Users
he: חברי האתר

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: Relations
he: יחסים

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML

en: Promotion options
he: אפשרויות קידום
