Simplify (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Locale settings
tr: Yerelleştirme ayarları

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları

en: Contact settings
tr: İletişim ayarları

en: Blocks
tr: Bloklar

en: URL redirects
tr: URL yönlendirmeleri

en: Profiles
tr: Profiller

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Relations
tr: İlişkiler

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Book outline
tr: Kitap anahattı

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: XML sitemap
tr: XML site haritası

en: Administrative overlay
tr: Yönetsel üst katman

en: Promotion options
tr: Yükseltme seçenekleri
