Simplifying (2.0.1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Parents
el: Γονικοί όροι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Manage
el: Διαχείριση

en: User
el: Χρήστης

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: on
el: ανοικτό

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Shortcuts
el: Συντομεύσεις

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: User roles
el: Ρόλοι χρηστών

en: off
el: κλειστό

en: Revision information
el: Πληροφορίες αναθεώρησης

en: Menu links
el: Σύνδεσμοι των μενού

en: XML sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου XML

en: Back to site
el: Πίσω στον ιστότοπο

en: Comment fields
el: Πεδία σχολίων

en: Promotion options
el: Επιλογές προώθησης
