Simplifying (2.0.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Comments
ro: Comentarii

en: Edit
ro: Editați

en: Parents
ro: Părinți

en: Save
ro: Salvare

en: Manage
ro: Administrați

en: User
ro: Utilizator

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Menu settings
ro: Opțiuni de meniu

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Revision information
ro: Informații revizie

en: Menu links
ro: Link-uri meniu

en: Back to site
ro: Înapoi la site

en: Comment fields
ro: Câmpuri comentariu

en: Promotion options
ro: Opțiuni de promovare
