Simplifying (8.x-1.15) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Edit
ca: Edita

en: Parents
ca: Pares

en: Save
ca: Desa

en: Manage
ca: Gestiona

en: User
ca: Usuari

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: on
ca: a

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Shortcuts
ca: Accessos directes

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Back to site
ca: Torna al lloc

en: Comment fields
ca: Camps dels comentaris

en: Promotion options
ca: Opcions de promoció
