Simplifying (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Edit
ru: Редактировать

en: Parents
ru: Родители

en: Save
ru: Сохранить

en: Manage
ru: Управление

en: User
ru: Пользователь

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: on
ru: вкл

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Shortcuts
ru: Ярлыки

en: Submissions
ru: Отправления

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: Taxonomy fields
ru: Поля таксономии

en: User roles
ru: Роли пользователя

en: off
ru: выкл

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: User notify
ru: Уведомление пользователя

en: Menu links
ru: Ссылки меню

en: XML sitemap
ru: XML-карты сайта

en: Node fields
ru: Поля материала

en: Small button
ru: Маленькая кнопка

en: Back to site
ru: Вернуться на сайт

en: Comment fields
ru: Поля комментария

en: Training
ru: Занятия

en: Promotion options
ru: Настройки публикации

en: Simplifying
ru: Уменьшенное администрирование

en: Simplify site administration
ru: Упростить администрирование сайта

en: Access simplifying setting
ru: Доступ к настройкам Simplifying

en: Configure administration simplification
ru: Настройка упрощения администрирования

en: Access simplifying training page
ru: Доступ к странице обучения

en: Access to the manual page
ru: Доступ к просмотру страницы обучение

en: Access simplifying services page
ru: Доступ к странице дополнительных услуг

en: Access additional services page
ru: Доступ к странице дополнительных услуг

en: Order additional services
ru: Заказ дополнительных услуг

en: Url redirects
ru: Перенаправления URL

en: Toolbar design
ru: Дизайн панели инструментов

en: Top menu background
ru: Фон верхнего меню

en: Top menu color
ru: Цвет верхнего меню

en: Submenu background
ru: Фон подменю

en: Toolbar tabs
ru: Вкладки панели инструментов

en: Full administration
ru: Полное администрирование
