Simply Signups (8.x-2.6) - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: title
hr: naslov

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Number
hr: Broj

en: Weight
hr: Težina

en: Multiple select
hr: Višestruko odabiranje

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Fields
hr: Polja

en: configure
hr: prilagodi

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Configuration
hr: Postavke

en: Rows
hr: Redovi

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Hidden
hr: Skriveno

en: published
hr: objavljeno

en: Allowed values list
hr: Popis dopuštenih vrijednosti

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Remove field
hr: Ukloni polje

en: About
hr: Opis

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Required field
hr: Nužno polje

en: The default value for this field, used when creating new content.
hr: Zadana vrijednost ovog polja, koristi se pri dodavanju sadržaja.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
