Simply Signups (8.x-2.7) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Go back
ga: Téigh siar

en: Dashboard
ga: Deais
