simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Database
eu: Datu-base

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Source
eu: Iturburua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
