simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Delete
fi: Poista

en: Manager
fi: Manageri

en: On
fi: Käytössä

en: Projects
fi: Projektit

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Database
fi: Tietokanta

en: Off
fi: Pois päältä

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Source
fi: Lähde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Submission ID
fi: Lähetyksen ID

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Submission
fi: Lähetys

en: Instance
fi: Instanssi

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
