simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Heim

en: Delete
is: Strika

en: Version
is: Útgáva

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
