simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Changed
ht: Chanje

en: Administrator
ht: Administratè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè
