simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: On
ka: ჩართვა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Off
ka: გამორთვა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Source
ka: წყარო
