simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Manager
lv: Vadītājs

en: On
lv: Aktīvs

en: Projects
lv: Projekts

en: Version
lv: Versija

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Source
lv: Avots

en: Changed
lv: Labots

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Administrator
lv: Administrators

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Submission
lv: Iesniegums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
