simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
