simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Delete
nn: Slett

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: On
nn: På

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Off
nn: Av

en: User login
nn: Brukarinnlogging
