simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Delete
ro: Șterge

en: On
ro: Pornit

en: Projects
ro: Proiecte

en: Version
ro: Versiune

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Database
ro: Bază de date

en: Off
ro: Oprit

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Source
ro: Sursă

en: Changed
ro: Schimbat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Admin
ro: Administrator

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
