simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Manager
th: ผู้จัดการ

en: On
th: เปิด

en: Version
th: รุ่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Off
th: ปิด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ
