simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: Manager
uk: Керівник

en: On
uk: Увімкнено

en: Projects
uk: Проекти

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Database
uk: База даних

en: Off
uk: Вимкнено

en: User login
uk: Вхід

en: Source
uk: Джерело

en: Changed
uk: Змінено

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Collection
uk: Збірка

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Patches
uk: Латки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Admin
uk: Адмін

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Submission
uk: Надсилання

en: Instance
uk: Екземпляр

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Create submissions
uk: Створення надсилань
