simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Delete
bg: Изтриване

en: On
bg: Включи

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Source
bg: Източник
