simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Source
bo: ཁུངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
