simplytest.me (8.x-3.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Manager
ca: Gestor

en: On
ca: Actiu

en: Projects
ca: Projectes

en: Version
ca: Versió

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Off
ca: Inactiu

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Source
ca: Font

en: Changed
ca: Canviat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Submissions
ca: Trameses

en: Administrator
ca: Administrador

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Admin
ca: Administrador

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Submission
ca: Enviament

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
